Laurea Canitas Polo Palermo

  • 33 m²

1-slaapkamer Laurea Canitas Polo Palermo Buenos Aires appartement biedt gemakkelijke toegang tot bezienswaardigheden in de stad zoals Abadia San Benito de Palermo, gelegen op 6 minuten te voet. Dit appartement van 33 m² met een dakzwembad biedt een accommodatie voor 2 personen in de Palermo wijk van Buenos Aires.

Laurea Canitas Polo Palermo appartement heeft uitzicht over stadsgezichten en bestaat uit een balkon, een zitruimte en een woonkamer met airconditioning. Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.

Extra voorzieningen omvatten een terras.

Dit appartement heeft een kitchenette die wordt verhuurd samen met een koelkast en een oven.

Het 1-badkamer appartement ligt op 7 km van de Obelisco de Buenos Aires en op 2 km van de Buenos Aires Japanese Gardens. Laurea Canitas Polo Palermo appartementen hebben een eersteklas locatie op een korte afstand van Olleros metrostation. Het Museum voor Latijns-Amerikaanse Kunst (MALBA) is binnen 10 rijden van de accommodatie genesteld. Jorge Newbery luchthaven ligt op 15 minuten rijden, en Migueletes y Gorostiaga busstop ligt net om de hoek bij het appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Laurea Canitas Polo Palermo Buenos Aires
Nuoma Migueletes - 2 Guests - Depto Boutique En Las Canitas
Mobiele prijsaanbieding

Nuoma Migueletes - 2 Guests - Depto Boutique En Las Canitas

5.5
Behoorlijk 2 beoordelingen
41 m van de accommodatie
Maiorsuites Palermo
Mobiele prijsaanbieding

Maiorsuites Palermo

125 m van de accommodatie
Apartment In Palermo
Mobiele prijsaanbieding

Apartment In Palermo

196 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    7 km

    Treinstations

    Lisandro de la Torre Train Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Beveiliging
    • Huishouding
    • Tours/Ticketservice

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Dakzwembad
    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Zonneterras

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Laurea Canitas Polo Palermo appartement gelegen?
      Laurea Canitas Polo Palermo appartement is in de Palermo wijk van Buenos Aires gesitueerd, binnen 4 km afstand van Recoleta Cemetery.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Laurea Canitas Polo Palermo appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Laurea Canitas Polo Palermo appartement zijn onder andere het Museum voor Latijns-Amerikaanse Kunst (MALBA), Recoleta Cemetery, de Plaza Italia.
    • ❓
      Biedt Laurea Canitas Polo Palermo appartement parkeergelegenheid?
      Laurea Canitas Polo Palermo appartement biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Laurea Canitas Polo Palermo appartement?
      Restaurants in de buurt van Laurea Canitas Polo Palermo appartement zijn onder andere Kansas Grill Palermo en La Panera Rosa restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Biedt Laurea Canitas Polo Palermo appartement internetverbinding?
      Ja, Laurea Canitas Polo Palermo appartement biedt draadloos internet.
    • ❓
      Is er een keuken in Laurea Canitas Polo Palermo appartement?
      Bij Laurea Canitas Polo Palermo appartement kunnen gasten gebruik maken van een kitchenette uitgerust met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • ❓
      Wat is de afmeting van Laurea Canitas Polo Palermo appartement?
      Laurea Canitas Polo Palermo appartement meet 33 m².
    • ❓
      Hoeveel gasten kan Laurea Canitas Polo Palermo appartement huisvesten?
      Laurea Canitas Polo Palermo appartement kan accommodatie voor tot 2 gasten aanbieden.
    • ❓
      Zullen we genieten van het uitzicht vanuit onze kamer in het appartement?
      Ja, kamers van het appartement bieden uitzicht op de stad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Jorge Newbery Airfield
    7 km

    Treinstations

    Lisandro de la Torre Train Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Laurea Canitas Polo Palermo Buenos Aires

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten